צרו עימנו קשר: 088598111 088598111
  • en
  • he

הסבה לגז טבעי

מחירי הדלק עולים בהדרגה בכל שנה כבר עשרות שנים ברציפות וכולנו נושאים בנטל בכל יום, למעט אלו שכבר לפני עשור הבינו שישנה אלטרנטיבה ובחרו בה – הסבה לגז. הסבה לגז מאפשרת חיסכון של עד אלפי שקלים בחודש ואף מועילה לאיכות הסביבה. בשנים האחרונות גברה המודעות וההבנה של תחום הכלים המונעים בגז, תהליך ההסבה לא מורכב אך לא זול במיוחד וללא ספק מחזיר את ההשקעה במהרה.

 

הסבה לגז בחברת תעשיות אנרגיה

חברת תעשיות אנרגיה הצטרפה לקבוצת BPURE המובילה להתפתחות בתעשייה הירוקה, ולהובלת פרויקטים  לשימוש במקורות אנרגיה חלופיים שהינם חסכוניים ללקוח ומתחשבים באיכות הסביבה. החברה מבצעת הסבות לגז טבעי, בתעשייה, במוסדות ציבור ובחקלאות. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ– 40 שנה וגאה להוביל את תחום הגז והפרויקטים הירוקים בשנים האחרונות ומבצעת הסבה לגז ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

הסבה לגז טבעי במפעלים דורשת צוות מיומן ומקצועי לליווי הלקוח משלב התכנון בהתאם לצרכיו עד להקמת מתקן הגז טבעי. לתעשיות אנרגיה צוות מוסמך לעבודות בגז טבעי הכולל מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה, אבטחת ובקרת איכות, לוגיסטיקה ורכש, הסמכה לתקן ISO 9001.

 

יתרונות בביצוע הסב לגז בחברת תעשיות אנרגיה

  • אספקת מערכות לייצור קיטור כולל מבערים ומייבאים מהחברות המובילות בתחום הגז בעולם.
  • התקנה ושירות לאביזרים הנלווים לתחום הגז הטבעי.
  • מקצועיות ושירות ללא פשרות תוך הקפדה על סטנדרט הגבוה ביותר בתחום.
  • כל הצוותים עברו הכשרה בחברת אוילון הפינית, שהינה מהחברות המובילות בעולם בתחום האביזרים וההתקנות של מערכות גז טבעי, והינם מיומנים ומקצועיים בהתקנת המערכת בשלמותה.
  • אחריות ושירות לאורך 12 חודשים.
  • מוקד תמיכה פעיל וזמין לכל בעיה ותקלה במוצר.
  • ייעוץ והתאמה אישי של המערכת לצרכי הלקוח.

 

שאלות ותשובות בנושא

איך ניתן לדעת לאילו צרכים מתאימה המערכת?

מערכות הסבה לגז משמות למגוון מטרות וצרכים, על מנת לקבוע איזו מערכת תתאים עבורך, עליך להכיר את הצרכים והמטרות לשמם תזדקק למערכת ולפנות אל שירות הלקוחות של החברה בטלפון – 08-8598111 ונשמח להתאים עבורך את המוצר והשירות, כמו כן אנו נלווה את הפרוייקט מהקמתו ועד סיומו.

 

ממה מורכב התשלום על גז טבעי?

התשלום על שימוש בגז הטבעי מורכב ממספר תשלומים לגופים שונים – ספק או משווק הגז, נתיבי הגז הטבעי לישראל, בעל רישיון אזורי. חברת תעשיות אנרגיה מבצעת עבור כל לקוח את ההתקשרויות הרלוונטיות עם הגורמים השונים על מנת להקהל על המעבר והשימוש.

 

האם השימוש בגז טבעי בטיחותי?

גז טבעי נחשב לדלק הבטיחותי ביותר לשימוש, מבין הדלקים הקיימים והנפוצים כגון: סולר, בנזין וכו׳.

מסיבה זו מדינות רבות ברחבי העולם עברו לשימוש בגז טבעי בתחבורה ציבורית, שכן הגז קל יותר מהאוויר וכן מתנדף בעת דליפה. כמו כן מערכות הגז הטבעי עומדות בתקני בטיחות וסטנדרטים מחמירים ובמרוצת השנים הוכח שלצד יתרונותיו האקולוגיים והכלכליים הוא זוכה ליתרון גם בתחום הבטיחות.

 

להצעת מחיר 088598111