צרו עימנו קשר: 088598111 088598111
  • en
  • he

ישראל מסייעת לחקלאים בגאורגיה לצלוח את החורף הקפוא

החורף הקר של גאורגיה מגיע באזורים ההרריים עד ל -20-30 מעלות מתחת לאפס. המשמעות מהבחינה החקלאית היא שעד לאחרונה התקשו החקלאים בגיאורגיה להמשיך ולגדל גידולים חקלאיים בקור ופעמים רבות אבדו את יבולם או נאלצו להפסיק את תהליך הגידול.

 

הבשורה שהביאה איתה חברת תעשיות אנרגיה תאפשר לחקלאי גאורגיה להמשיך בגידול החקלאי של ירקות ופרחים גם באזורים ההרריים וקרים בחורף. בזכות פרויקט של התקנת מערכות חימום חדשניות וייחודיות, ניתן לפזר את החום באופן שווה בכל חלקי החממה ותוך חסכון באנרגיה מה שמאפשר לחקלאים לשמור על רווחיות הגידולים.

טכנולוגיית החימום עובדת הזרמת מים חמים בצינורות מעולעלים ומאפשרת שמירת החום בתוך החממה ומניעת זליגתו החוצה גם בהפרשי טמפרטורות קיצוניים.

מנכ"ל תעשיות אנרגיה מוסר כי זהו אינו הפרויקט הראשון של החברה בנושא חימום חממות בטכנולוגיה זו אך זוהי פעם ראשונה שהצליחו ליישם טכנולוגיה זו בהצלחה באזור עם טמפרטורות נמוכות כל כך. בפרויקט שותפות גם חברת אורגיל וטופ חממות שהיו אחראיות על הקמת החממות.

חברת תעשיות אנרגיה מספקת פתרונות נוספים בתחום החקלאות כדוגמת חיטוי הקרקע באמצעי המהווה תחליף למתיל ברומיד שנאסר לשימוש בעבר. כמו כן החברה שנמצאת בבעלות של קבוצת בי- פיור עסוקה בהקמת פרויקטים בארץ ובעולם בתחום מערכות חסכוניות של אנרגיה מתחדשת, הספקת דודי קיטור והסקה, הסבת מפעלים לשימוש בגז טבעי ועוד.

להצעת מחיר 088598111