צרו עימנו קשר: 088598111 088598111
  • en
  • he

מבערים לתעשיה

חברת תעשיות אנרגיה מתמחה בפתרונות בתחום האנרגיה ופועלת לייבוא, התקנה ומכירה של מבערים מסוגים שונים. לחברה ניסיון של שנים בתחום ופועלת לייבוא המוצרים האיכותיים ביותר המצויידים בטכנולוגיה חדישה ואמינה ומספקים פתרונות אלו למגוון גופים ולשלל מטרות וצרכים. התאמת דגם המבער והספק נעשית על פי דרישת הלקוח, ייעוד המערכת ואופי העבודה הרצוי. חברתנו פועלת תמיד בקידום החברה והתאמתה לצרכי השוק, עובדינו עברו הכשרות בחו"ל להתמחות בהתקנה ואחזקה של מבערי גז ומבערי גז משולבים וביצענו הסבות של דוודים לעבודה בגז טבעי. המבערים בגדלים של מ- 500,000 kcal/h עד- 25,000,000 kcal/h בעלי מערכת בקרה WISEDRIVE לבקרת כל הגורמים המשתתפים בבעירה, לקבלת נצילות גבוהה ביותר!

מהו מבער?

מבער הוא אביזר המשמש בתחומי עבודה רבים ושונים, תפקידו הוא בעירבוב הדלק והאוויר ביחס תערובת נכון שיתאים לבעירה יעילה, הוא קובע את היחס בין קצב השריפה המקסימלי למינימלי, יחס שלו חשיבות רבה בכל תחומי העבודות השונות, כמו כן אחראי המבער לכיוון הלהבה וצורתה. ישנם מגוון סוגים של מבערים כאשר הפופולאריים ביניהם הם מבערי המזוט, מבערי הגז והמבערים הדו דלקיים. יצרני מבערים הפופולאריים בשוק הם – Cuenod,Elco Klockner , Oilon , Weishaupt, Saacke .

סוגי מבערים מבית תעשיות אנרגיה

חברתנו הינה המשווקת הבלעדית של מבערי OILON   תוצרת פינלנד, אך ביכולתנו לתת מענה לכל סוגי המבערים הקיימים בשוק. מבערי OILON  הינם דואלים דו דלקיים וחד דלקיים המתאימים לשריפת מזוט וגז טבעי.
חברת OILON  נוסדה בשנת 1961 ולה סניפים ברחבי העולם: ארה"ב, סין, רוסיה, ברזיל ועוד המשווקים מבערים למדינות רבות.
ברשותנו הניסיון והידע להתאמת המבער לכל סוגי הדוודים והכל על פי הרצון וצרכי הלקוח, בהתאם לסוגי המבערים בחברה:

  • מבערי מזוט – מבערים מסוג זה בעלי מאפיינים ייחודיים שכן לבעירת מזוט נדרש יחס שטח פנים לנפח קוטר אופטימלי של טיפות מזוט. פרמטר נוסף וחשוב למערכות אלו היא צמיגות הנוזל, כאשר יש צורך בשמירה על טמפרטורות מדויקות לצורך זרימת הדלקים ושמירה על החום המשפיע על גודל הטיפות בתהליך ההזרקה. לרוב משתמשים בשני סוגי מבערי מזוט: מבער סילוני ומבער כוסית מסתובבת. חברת תעשיות אנרגיה מחזיקה מבערים לשריפת דלק כבד, סולר ומזוט, החל מ-40,000 קק"ש עד 5,000,000 קק”ש.

 

  • מבערים דו דלקי – מבערים מסוג זה עובדים על בסיס שני סוגי דלקים כגון: גז ודלק. אלו מאפשרים המשך עבודה של הדוד כאשר אספקת הגז מופסקת. המבער מתוכנן לעבוד עם סוג דלק עיקרי ויש לו יכולת לעבוד גם עם דלק משני והחליף ביניהם. חברת תעשיות אנרגיה מחזיקה מבערים לשריפת דלק כבד, סולר ומזוט, החל מ-40,000 קק"ש עד 5,000,000 קק”ש.

 

  • מבערי גז – במבערים מסוג זה הדבר היחידי שאחראי המבער הוא ייצור יחס התערובת הנכון בין הגז לאוויר, מבערים אלו מגיעים בשני סוגים: מבער ללחץ נמוך ומבער ללחץ גבוה יחס העבודה במבערי גז גבוה ומגיע ל 1:5. תעשיות אנרגיה פועלת לייבוא, שיווק והתקנה של מבערים לשריפת דלק גז, החל מ-20,000 קק"ש עד 5,160,000 קק"ש

 

תקנות בטיחות ותקנים

לעבודה ושימוש במבערים ישנם תקנות בטיחות ותקנים שיש לעמוד בהם, אלו נקבעו ע״י הממשלה וקיימים באתר משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים בכתובת: www.energy.gov.il כמו כן ישנם תקנות בטיחות בשלב הראשון לפני הפעלת המבער המתבצעות ע״י ביצוע נישוף באוויר קר למספר שניות לכל החלל הפנימי של הדוד, אין לעקוף או לקצר את זמן הנישוף. לרוב, ישנו צורך גם בהתקנת גלאי להבה אשר יותקן במבער ויפסיק את פעולה במידה ואין להבה, רצוי לחבר את הגאלי לאזעקה קולית.

 

שאלות ותשובות

איך ניתן לדעת מהו המבער המתאים עבורי?

סוגי המבערים השונים משמשים למגוון מטרות וצרכים, על מנת לקבוע איזה מבער יהיה אידאלי עבורך, עליך להכיר את הצרכים והמטרות לשמם תזדקק למבער ולפנות אל שירות הלקוחות של החברה, יועצי החברה יפעלו להתאמת דגם המבער והספק על פי דרישת הלקוח, ייעוד המערכת ואופי העבודה הרצוי.

האם יש אחריות/שירות לאחר התקנת המערכות המוצעות על ידי החברה?

כן. לאחר התקנת המערכת חברת תעשיות אנרגיה (1989) בע"מ נותנת אחריות למבער ולציוד הנלווה שהתקינה ללקוחות למשך 12 חודשים. לחברה מוקד תקלות ושירות לקוחות במס' 08-8598111 וצוות טכנאים שהוסמכו להתקנה, תפעול ואחזקה של מבערי גז בפרט ומבערים ודוודים ככלל.

מתי רצוי לערוך בדיקה תקופתית למבער ולמערכת הגז?

בדיקה תקופתית יש לבצע עבור מבערי גז ומערכות הגז אחת ל- 5 שנים, ישנם מבערים ומערכות המצריכות בדיקה בכל שנה וזאת בהתאם לסוג המבער והמערכת, כמו כן לאחר כל שינוי במערכת הגז רצוי לבצע בדיקה כללית.

להצעת מחיר 088598111