צרו עימנו קשר: 088598111 088598111
 • en
 • he

משאבות חום לתעשיה

חברת תעשיות אנרגיה מתמחה בייבוא, ייצור ואספקה של מגוון סוגים של משאבות חום: משאבות חום אוויר למים, משאבות חום לבריכות שחייה, משאבת חום מקור קרקע ומשאבות חום מעל 70 מעלות. כל לקוח זוכה לשירות ואיכות ללא פשרות הכולל ליווי אישי וצמוד החל משלב היעוץ והתאמת משאבת החום לצרכים המבוקשים ועד אספקה והתקנה של משאבות החום בבית הלקוח. כל משאבות החום המשווקות ע"י החברה עוברות בדיקה והפעלה במשך 24 שעות לפני מועד האספקה ללקוח, זאת על מנת לוודא שכל מרכיבי המערכת פועלים כראוי ולהבטיח שהמוצר יגיע לבית הלקוח באיכות הגבוהה ביותר.

מהם משאבות חום?

חימום מים מהווה אחד הצרכים הבולטים עבור בני אדם בארץ ובעולם. צורך זה קיים באפן שוטף בכל חלקי השנה במגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי. פתרונות חימום המים הנפוצים הפועלים על בסיס דלקים וגז הולכים ומאבדים גובה, זאת בשל כמות האנרגיה הנדרשת להפעלתם ומחירי החשמל והדלקים אשר הולכים וגדלים בכל שנה, מה גם שפתרון החימום בשימוש באנריגה סולארית מוגבל לעונות מסוימות בשנה.

מסיבה זו פונים רבים לשימוש במשאבות חום. אלו מנצלות את החום הטבעי הקיים בסביבה ובאמצעותו מחממות את המים. פעולת המשאבה מחממת את המים ע״י שילוב גז דחוס והעברתו דרך מחליף חום ומים בטמפ׳ של עד 65 מעלות, בטמפ׳ חיצונית מינימאלית של 0 מעלות ומהוות פתרון ידידותי לסביבה, זול ויעיל באותה מידה המאפשר חימום מים למגוון רחב של שימושים מהמקלחת הקטנה ועד המפעל הגדול, למעשה טכנולוגיה זו היא החסכונית ביותר הקיימת היום בעולם בתחום.

 

יתרונות המוצר

 • חסכון ממוצע של 75% בעלות החימום לעומת סולר וחשמל וכ-60% לעומת גז.
 • חימום בכל חלקי השנה ללא תלות במזג האוויר.
 • פתרון אקולוגי ירוק השומר על איכות הסביבה בשל אי שריפת הדלקים.
 • עד 90% הפחתה בפליטת חומרים מזהמים.
 • התקנה פשוטה ותחזוקה שוטפת מינימלית.
 • מערכת אמינה בעלת אורך חיים ארוך טווח.
 • ידידותי למשתמש, כל משאבת חום מצויידת בפנל הפעלה דיגיטאלי המספק מידע על מצבי הפעולה, טמפרטורה ועל כל הרכיבים הפנימיים במכשיר.
 • אמצעי חימום מים למגוון צרכים ולכל סוג צרכן.
 • בטיחות – משאבות החום עומדות בתקנים בין לאומיים מחמירים.

סוגי משאבות חום מבית תעשיות אנרגיה

משאבות חום אוויר למים משאבות מסוג זה סופגות את האוויר ופועלות לחימום המועבר ישירות אל המים ובכך נוצר אפקט החימום. החברה פועלת למכירה, התקנה ושרות של משאבות חום/צ'ילרים לחימום/קירור עבור מיזוג אוויר, חימום מים חמים, למקוואות, בתי מלון, תעשייה ועוד. החברה משווקת משאבות חום מתוצרת FOLANSI  , חברה מהמובילות בעולם לייצור משאבות חום מכל הסוגים : Air to Water, Ground Source, High Temperature ועוד.

משאבות חום לבריכות שחייהמשאבות מסוג זה פועלות להעברת החום המצוי באוויר למי הבריכה ומסוגלות להעלות את טמפרטורת המים לכדי 40 מעלות. בחרה ניתן למצוא מבחר משאבות חום לבריכות שחייה לבריכות ציבוריות ובייתיות.

משאבת חום מקור קרקע משאבות מסוג זה משתמשות בחום הנאגר בקרקע ומעבירות אותו ע״י המערכת לחימום מים, חברת תעשיות אנרגיה מחזיקה מגוון רחב של משאבות מסוג זה למכירה.

משאבות חום מעל 70 מעלות משאבות מסוג זה הינן ייחודיות ולא קיימות ברוב החברות המתמחות בפתרונות אנרגיה, מערכת זו מסוגלת לבצע חימום מעבר ל 70 מעלות עד טמפרטורות גבוהות במיוחד. חברת תעשיות אנרגיה היא המובילה בתחום הייצור של משאבות מסוג זה ומשווקת את המערכות לגופים רבים הזקוקים לשירות המיוחד.

תקנות בטיחות ותקנים

לעבודה ושימוש במשאבות חום כמו במכשירים וכלי עבודה אחרים ישנם תקנות בטיחות ותקנים שיש לעמוד בהם, אלו נקבעו ע״י הממשלה וקיימים באתר משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים.

שאלות ותשובות

האם משאבת חום היא פיתרון בטיחותי?

כן. משאבת חום על מגוון צרכיה מהווה פיתרון בטיחותי יותר לעומת פתרונות העושים שימוש בדלקים או גז. המערכת מצריכה חיבור לחשמל בלבד, כאשר צריכת החשמל היא מינימלית, אין צורך במיכל דליק ומסוכן באיזור, מה גם שמשאבת חום פועלת ללא מבער וללא שימוש באש.

האם מסובך לבצע הסבה מסולר למשאבת חום?

לא, חברת תעשיות אנרגיה ביצעה מאות פרוייקטים של הסבת מערכות חימום שונות למערכת הפועלת על ידי משאבות חום והדבר נעשה על גבי התשתית הקיימת. בחברה ישנו צוות המתמחה בביצוע ההסבה וילווה כל לקוח לכל אורך התהליך עד סיומו והפעלת המערכת בצורה תקינה.

האם ניתן לשלוט בטמפרטורת החימום של מערכת משאבת חום?

כן, במקרים בהם קיים פתרון שליטה במערכת הישנה, דוגמת תרמוסטט, ניתן לחבר את משאבת החום לאמצעי השליטה הקיים. במידה ולא קיים אמצעי שליטה כלשהו תספק החברה רכיב ותוודא שהשליטה נעשית על טמפרטורת החדר ולא טמפרטורת המים, מה שמבטיח חימום יעיל וחסכוני.

להצעת מחיר 088598111