צרו עימנו קשר: 088598111 088598111
  • en
  • he

פתרונות לשעת חירום/משבר

"תעשיות אנרגיה", חברה ישראלית שנוסדה בשנת 1989, חושפת תכנונים פורצי דרך בתחום האנרגיה ומייצרת הקמה של מערכות סולריות, מערכות קיטור, מים חמים, שמן תרמי ועוד רבים. אחראית לפתח מקורות לכוח חשמל חלופי בצורתו הטבעית, ובכך לשמור על איכות הסביבה ולהוזיל משמעותית בעלויות ובמשאבים. החברה מתמחה במתן מגוון שירותים ופתרונות שפותחו בסדר גודל עולמי שמשנה את קנה המידה בייצור החשמל, מה שמעניק מציאות מודרנית המתוכננת היטב הודות לטכנולוגיה הייחודית שמוצעת בעמוד המוצרים של החברה.

היכן נמדד התפקוד העיקרי של החברה?

בפיתוח המוצרים, במתן השירות השותף ביום-יום או בהיצע הרחב של הפיתוחים הפרושים בפני לקוחותינו. יעידו על כך מאות הלקוחות, כי התפקוד הנצרך ביותר של חברתנו הוא התפקוד בשעת כשלים מקומיים, המסמנים מצבי חירום ומובילים בזמן קצר לחבלות והשבתת פעילות וייצור במפעלים או בתי עסק.

בנקודה זו בולטת חברת "תעשיות אנרגיה" המספקת ללקוחותיה שירות בדגש על תמיכה מידית ומוכנות מבעוד מועד להעניק פתרון מהיר, יצירתי והעיקר, החשוב מכולם, המונע נזק בלתי הפיך בשעות חירום. כתוצאה מוותק וניסיון ארוך שנים, החברה יודעת כי פיתוח מוצרים ושירות יומיומי אמנם אלמנטים חשובים לבניית בתי עסק, אך הם זניחים לעומת מתן שירות בשעת מלחמה, מזג אוויר חריג או כל משבר אחר שבית עסק נתקל בו במפתיע, בכך מונעים נזקים רבים ולא לוקחים סיכונים.

 

הפתרונות שלנו

החברה מייצגת יצרנים מובילים מחו"ל ומייבאת מוצרים באיכות גבוהה המתוכננים על פי תקנים בינלאומיים (DIV1, TEMA API, ASME), ולכן נחשבת למילה האחרונה בתחום האנרגיה.

אותן פתרונות המוגשים בעמוד מתוכננים בקפידה החל משלב הפיתוח, דרך ההיכרות עם הלקוח ועד מתן פתרונות מיידים למצבי חירום הדורשים מענה מהיר.

בניסיון לייעל את אופן העבודה, להגביר את הנצילות ולהוזיל את עלויות ייצור החשמל, תוך התחשבות במצבים הגורמים להשבתה או גרוע מכך, לנזק ממשי, חברת תעשיות אנרגיה מספקת מוצרים זמינים לכל עת ומיידים לשעות חירום שמושתתים אנרגיה ירוקה ובכך מבטיחים שימוש תמידי לאורך זמן:

 

מתקני קוגנרציה

משמשים חלופה למערכות הפועלות לייצור חשמל בשריפת דלקים או בטורבינה, מערכות אשר מתאפיינות בנצילות נמוכה ואובדן חום. הקוגנרציה ממחזר מקורות חום, מנצל את האנרגיה המכנית לאספקת חשמל באופן עצמאי, כתחליף ליצירת חשמל הנוצר ע"י הנעת ציוד מכאני תעשייתי, וכתוצאה מכך זמין לשימוש תמידי ולא תלוי בכשלים או נזקים מקומיים.

גז טבעי

השימוש במקורות אנרגיה חלופיים, סופר מספר יתרונות הנותנות מענה לכולנו הנושאים נטל כבד בבזבוז משאבים ועלויות, ולכן הולכת וגוברת המודעות בהחלפת אמצעים מוכרים במוצרים המתפתחים בתעשייה הירוקה. ועל כן מערכות הסבה לגז טבעי מעניקות פתרון לסוגיות שעד היום הניעו לחור גדול בכיס. הגז הטבעי טומן בחובו יתרונות אקולוגיים, בטיחותיים וכלכליים ושונה באופן משמעותי מדלקים קיימים. מחליף בשעות מלחמה, נזקי מזג אוויר, או מצבי חירום אחרים את הצורך בדלק שמחירו עולה משמעותית וכמעט באופן חסר הגיון וכתוצאה מכך גורם למפעלים ועסקים רבים לקרוס.

חימום חממות

הפתרון האולטימטיבי לשיפור הקצב, הגידול והתפתחות הצמחים בחימום חממות מחייב בקרה ותכנון, ביצירת טמפרטורה קבועה שמירה וויסות של החום ע"י מערכות טכנולוגיות ועדכניות העומדות בפני פגיעות סביבתיות בכל תנאי גידול. החיסרון המרכזי שחקלאים רבים נתקלים בו הוא יוקר החימום בשימוש מופרז של חשמל, ולכן מעדיפים יותר את השימוש בחימום גז בחברת תעשיות אנרגיה, מה שמבטיח מתן פתרונות מיידים לשעות חירום בשל נזקי מזג האוויר או בשעות מלחמה.

 

למה כדאי להשתמש באנרגיה ירוקה

שימוש באנרגיה טהורה הלא היא, האנרגיה הירוקה, לייצור חשמל בפרט ולשימוש המוני ככלל (דלק, חימום..), היא גאווה שסוחפת אליה המונים מבתי עסק קטנים עד מפעלים וחברות גדולות מוכרות בארץ ובעולם. אספקת פתרונות איכותיים בזמן קצר לשעות חירום, מבטיחים עבור הלקוח שקט נפשי וחוסר תלות בחומרים לא נגישים ויקרי ערך.  

להצעת מחיר 088598111