התקשרו אלינו בכל שעה 08-859-8111

מבער OILON: סדרה 90,80,50

מבערים בסדרת GP/GKP-6-26 וסדרת GP/GKP-50-90 הינם מבערי מונובלוק אוטומטיים לחלוטין הפועלים על בסיס גז או מנגנון דו דלקי. אפשרויות וויסות ההספק של המבערים היא של שלב אחד או שני שלבים (H). עבור מבערי גז ניתן גם לבחור בוויסות הספק בשני שלבים באמצעות מנגנון הזזה (P) או וויסות הספק באמצעות מודולציה (P). טווח ההספק של המבערים הוא 45-1,500 קילוואט והיישומים האפשריים כוללים למשל שורות בתים, מקבצי דירות, מלונות, חנויות ומחסני צבעים, גינות וכו’.

להצעת מחיר מיידית לחץ כאן

מבער OILON: סדרה 50, 80, 90

מערכת שסתומים בדגמים GP ו-GKP כל חיבורי הגז עומדים בתקן EN-646. המבערים תמיד מצוידים בשני שסתומי כיבוי ומתג בורר ללחץ גז מינימאלי. חיבורי גז נוספים מותקנים בהתאם לצורך.
בקרת להבה כל הדגמים מסופקים עם בקרת להבה אוטומטית. חיישן הלהבה לדגמי KP הוא מסוג פוטו-רסיסטור, ובדגמי GP ו-GKP מותקן חיישן פוטואלקטרי UV.
מערכת בקרה בקרת המבער (יחידת בקרה) מותקנת על גבי המבער. יחידת הבקרה יוצרת רצף עבודה מלא באופן אוטומטי. במקרה של כשל במבער, יחידת הבקרה נכנסת אוטומטית למצב נעילה והמבער נכבה. מרכיב זה של המפרט נתון לשינוי ללא הודעה מוקדמת.

סדרות 50, 80 ו-90 של מבערי OILON כוללות מבערי מזוט קלים, מבעיר גז ומבערים דו דלקיים. בתהליך העיצוב והפיתוח שלהם, ניתן דגש מיוחד ליעילות תפעולית ולהיבטים אקולוגיים, לאמינות, בטיחות ואפשרות טיפול קלה. מבערי הגז עומדים בתקן EN-676, מבערי המזוט בתקן EN-267 ו-EN-230 והמבערים הדו דלקיים בכל התקנים שצוינו לעיל והם גם מאושרים לשימוש ע”י האיחוד האירופי.

בתוך מעטפת המבער, ביצוקה מאלומיניום איכותי, ממוקמים מניפות המאוורר ומנוע תלת פאזי, אשר מניעים את מאוורר הבעירה ואת משאבת המזוט. מתג המנוע והמסר התרמי מותקנים מראש במבער.

גימור מעטפת המבער כולל צבע מבריק איכותי ועמיד במיוחד. פלאנג’ (אוגן) צירי הכולל מתג מגביל מותקן על מעטפת המבער. זה מאפשר לסובב את המבער ימינה או שמאלה על צירו. הפלאנג’ הצירי מפשט את הטיפול בראש הבעירה, אלקטרודות ההצתה ובפיות. ניתן לכוונן את ראש הבעירה מחוץ למבער בזמן פעולת המבער. מעמעמי אוויר (דאמפרים) ומנוע עזר אשר ממוקמים על צד היניקה מכווננים את זרימת האוויר בהתאם לדרישות החום.

להתקנות חשמליות, המבערים מצוידים עם חיבור חשמלי מובנה. כל מבער היוצא משערי המפעל נבדק ועובר התאמה מראש.

מתעניינים במוצר זה?צרו קשר עם המומחים שלנו!