התקשרו אלינו בכל שעה 08-859-8111

חימום חממות

תנאי אקלים ויצירת טמפרטורה אחידה וקבועה יכולה לשפר באורח פלא את קצב גידולם והתפתחותם של צמחים.
חקלאים רבים כבר יודעים שאחת ההוצאות הכבדות שעליהם לשאת, בעיקר כאשר מדובר בגידולים הצורכים טמפרטורות מסוימות בכל חלקי השנה היא בחימום חממות, לשם כך פונים רבים בתעשיית החקלאות לפתרונות חימום יעילים, אמינים ובעיקר זולים.
בשנים האחרונות מסתמן פתרון אידיאלי עבור אלו המחפשים דרך לבקר ולווסת את הטמפרטורה בחממות תוך הימנעות מהשקעה כלכלית כבדה – חימום בגז.
מערכות החימום בגז הינם מורכבות לתכנון והתקנה ומצריכות ידע מקצועי ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת ורכיבים איכותיים, מכאן שחקלאים רבים פונים לחברות המתמחות בתחום האנרגיה לצורך הקמת המערכות.

להצעת מחיר מיידית לחץ כאן

שאלות ששאלתם אותנו

האם ניתן להפעיל מערכת חימום בגז לכל סוגי הגידול?

מערכת לחימום חממות משמשת למגוון מטרות וצרכים. המערכת ניתנת להתאמה לכל סוגי הגידולים ולבקרה ושמירה על על כל תנאי אקלים וטמפרטורות. לייעוץ נוסף, ניתן לטלפן למספר – 072-3385509 ונשמח להתאים עבורך את המוצר והשירות, כמו כן אנו נלווה את הפרוייקט מהקמתו ועד סיומו.

מה היתרונות המרכזיים בחימום גז?

ישנם יתרונות רבים בשימוש בחימום גז, ביניהן: הוזלת עלויות החימום, שימוש מועט בחשמל, עמידות בפני תקלות בכל תנאי גידול, התאמה לכל סוגי הגידול, פיקוח ובקרה, התקנה פשוטה ויתרונות רבים ונוספים, העובדה שפתרון זה הפך למועדף ע״י מירב החלקאים בארץ מבוססת בעקבות מחקרים מקיפים רבים שנערכו בנושא.

האם השימוש בגז לחימום הוא בטיחותי?

גז נחשב לדלק הבטיחותי ביותר לשימוש, מבין הדלקים הקיימים והנפוצים כגון: סולר, בנזין וכו׳.

מסיבה זו מדינות רבות ברחבי העולם עברו לשימוש בגז טבעי בתחבורה ציבורית, שכן הגז קל יותר מהאוויר וכן מתנדף בעת דליפה. כמו כן מערכות הגז הטבעי עומדות בתקני בטיחות וסטנדרטים מחמירים ובמרוצת השנים הוכח שלצד יתרונותיו האקולוגיים והכלכליים הוא זוכה ליתרון גם בתחום הבטיחות.

פתרונות חימום מתקדמות 

חברת תעשיות אנרגיה הינה החברה המובילה בישראל בתחום פתרונות האנרגיה למיניהן. מערכות החימום בגז הקיימות בחברה מצויידות ברכיבים איכותיים העמידים בפני תקלות ופגיעה סביבתית (מלחים, דשנים, אבנית וכו׳) ובטכנולוגיה חדישה ועדכנית.

המערכות תוכננו במיוחד לעמידה בתנאים סביבתיים קשים ומציעות פתרון אולטימטיבי לבקרה ושליטה בטמפרטורות בחממות.

בחברה קיים צוות מקצועי במיועד לתחום חימום החממות ופועל לליווי אישי של כל לקוח בהקמת מערכות החימום בגז משלב התכנון ועד הפעלת המערכת והבטחת פעולתה התקינה והרציפה.

עבור כל לקוח נעשית התאמה אישית על פי צרכיו לצד ניתוח טכני וכלכלי שיביא לחיסכון ותפוקה מקסימלית מהמערכת ולמיקסום הייצור של הגידולים.

עבור כל לקוח מתבצע תהליך מלא הכולל: אפיון ותכנון, בדיקת תנאי הגידול, ייעוץ ארגונומי ושילוב המערכת עם המערכות השונות (חשמל, מים, חימום, דישון וכו׳). צוות המומחים יבטיח איכות ללא פשרות ואספקת פתרון יעיל לטווח ארוך, שכן מתן פתרון כולל הוא המענה האידיאלי עבור כל לקוח.

ראו איך חיממנו חממות ע”י מערכות גז←

ראו איך אפשרנו לחקלאי גאורגיה להמשיך בגידול החקלאי←